Kantoren

U bent hier

Eén firma, verschillende vestigingen

Niet alleen voor onze klanten, ook voor onze medewerkers is het handig om een vestiging van Het Poetspaleis in de buurt te hebben.

Gedurende de volgende maanden zullen er in de regio nog meerdere kantoren geopend worden.

Herenthout

Hoofdzetel Het PoetsPaleis - BKCS bvba - BE 0832.240.501

Markt 18, Herenthout
014 72 43 79  - 0487 72 07 04 - herenthout@poetspaleis.be

Openingsuren




madiwodovr
VM op afsp. - 13 - 17uVM op afsp. - 13 - 17u9.00 - 16.00VM op afsp. - 13 - 17u9 - 14u - op afsp.
Westerlo

Grote Markt 12, Westerlo
014 73 27 43 - westerlo@poetspaleis.be

Openingsuren




madiwodovr
VM op afsp. - 13 - 17uVM op afsp. - 13 - 17u9.00 - 16.00VM op afsp. - 13 - 17u9 - 14u - op afsp.
 
Lille

Lilse Steenweg 16, Lille

014 73 28 70 - lille@poetspaleis.be

Openingsuren




madiwodovr
VM op afsp. - 13 - 17uVM op afsp. - 13 - 17u9.00 - 16.00VM op afsp. - 13 - 17u9 - 14u - op afsp.
Morkhoven

Streepstraat 35, Morkhoven
014 72 43 79 - morkhoven@poetspaleis.be

Openingsuren

Enkel op afspraak.

Vorselaar

Kerkstraat 12, Vorselaar
014 49 02 44 - vorselaar@poetspaleis.be

Openingsuren
madiwodovr
Op afspraak - 13.00 - 17.009.00 - 12.30 - Op afspraakop afspraakOp afspraak - 13.00 - 17.009.00 - 12.30 - Op afspraak
Beerse

Gasthuisstraat 26, 2340 Beerse
014 49 02 45 - beerse@poetspaleis.be

Openingsuren




madiwodovr
9 - 13u. - op afsp.   VM op afsp. - 12 - 16u   9.00 - 11.30   VM op afsp. - 12 - 16u  9 - 14u - op afsp.   

 


Mol

Markt 47, 2400 MOL
014 49 02 46 - mol@poetspaleis.be

Openingsuren




madiwodovr
VM op afsp. - 13 - 17uVM op afsp. - 13 - 17u9.00 - 16.00VM op afsp. - 13 - 17u9 - 14u - op afsp.
Olen

Oevelseweg 66, 2250 Olen

014 49 04 84 - olen@poetspaleis.be

Openingsuren

 

 
madiwodovr
VM op afsp. - 13 - 17uVM op afsp. - 13 - 17u9.00 - 16.00VM op afsp. - 13 - 17u9 - 14u - op afsp.